۱۳۸۸ مرداد ۲۱, چهارشنبه

بان کی مون هم تبریک گفت!!

امروز در اخبار خواندم که دبیرکل سازمان ملل هم به احمدی نژاد تبریک گفت!
او تبریک گفت و ماری اوکابه یکی از سخنگویان سازمان ملل هم ماله کشی کرد، که تبریک ایشان به احمدی نژاد به معنی تایید نتیجه انتخابات اخیر ایران نیست؛ بلکه ایشان به همه رئیس جمهور ها و رهبران تبریک میگویند!
اصولا ایشان تبریک میگویند! به کشتار، غارت، تجاوز، شکنجه، کودتا.
این مطلبی بود که امروز برای اولین بار بعد از تولدم به آن اعتقاد پیدا کردم. که دبیر کل سازمان ملل یعنی برگ چغندر.


و این پیامی بود که ایشان همزمان به خانم عبادی و تمام مردم جهان داد!
که مردم ستمدیده ایران و جهان، حقوق بشر تنها چماقیست که ما برای گرفتن امتیاز از آن استفاده میکنیم و دبیر کل سازمان ملل هم برای آن پشیزی قائل نیست!

۳ نظر:

رهگذر گفت...

چی فکر میکردی فکر کردی که الان بان کی مون میره میگه که محمود خان خبط کردی که تقلب کردی!
برو استعفا بده موسوی بیاد یا یه کی دیگه!!

ما باید یاد بگیریم که دست مون رو بذاریم رو زانو خدمون و از خدمون یه همتی نشون بدیم!!

arad گفت...

اباي.......

enghelab گفت...

ایهالناس مسلمان کشی‌یکی‌از سرگرمیهای جدید برای کشورها و دولتهای مسلمان و غیره مسلمان شده. جالب اینجاست که دوستان عزیز آقای احمدی خره،چین و شوروی، قبل از شمارش آرای انتخابات به ایشون تبریک گفتند. کشور چین و شوروی یک ساعت بعد از انتخابات به آنترینژاد تبریک گفتند تو نگو اینها با هم یه قرارهایی دارند و آنهم سرگرمی هست که هر ستاشون دوست دارند و آن هم، مسلمان کشی‌. در ارومجی چین و در چچنیا شوروی و در ایران عزیز دولتها همه مشغول مسلمان کشی‌هستند.احمدی‌نژاد ممکن که خایهٔ امریکا و انگلیس را نمیمالد ولی‌ خوب خایهٔ چین و شوروی را ما چ می‌کند. هی‌نماز جمعه داد میزنم مرگ بر یهودی و صهیونیست تو نگو پولدارترین ادمهایی که شوروی را اداره میکنند یهودی هستند. هر هفته میرم نماز جمعه داد میزنم مرگ بر امریکا و مرگ بر انگلیس تو نگو مسلمان کشهای اصلی‌، چین، شوروی و همین رئیس جمهور قلابی خودمون آقای احمقی خره جنایتکار هستند.
«ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»